PKK elebaşı: Malesef günde 10 ceset geliyor

PKK ELEBAŞI: MALESEF GÜNDE 10 CESET GELİYOR! PKK ELEBAŞI: MALESEF GÜNDE 10 CESET GELİYOR! PKK ELEBAŞI: MALESEF GÜNDE 10 CESET GELİYOR! PKK ELEBAŞI: MALESEF GÜNDE 10 CESET GELİYOR! PKK ELEBAŞI: MALESEF GÜNDE 10 CESET GELİYOR! PKK ELEBAŞI: MALESEF GÜNDE 10 CESET GELİYOR! ABD öncülüğünde DEAŞ bahanesi ile Rakka'ya operasyon düzenleyen Terör örgütü PKK'nın Suriye kolu PYD kentte ağır kayıplar vermeye devam ediyor.

PKK elebaşı: Malesef günde 10 ceset geliyor
PKK elebaşı: Malesef günde 10 ceset geliyor OzelKuvvet.com
Bu içerik 14103 kez okundu.

Yerel Kürt kaynaklarının aktardığı bilgiye göre ABD destekli terör örgütü  YPG/PKK teröristleri halen devam etmekte olan Rakka kent merkezi operasyonunda her gün çok sayıda kayıp veriyor. 
 

İsminin gizli tutulmasını belirten kaynak, Rakka'da terör örgütü DEAŞ ile devam eden çatışmalar sonucu, bazı günlerde terör örgürtü YPG/PKK savaşçılarından en az 10 kişinin cesedinin bölgeye getirildiğini belirtti.
 

Öte yandan terör örgütü DEAŞ'in bugün Rakka kent merkezi doğusunda 2'si bomba yüklü araç, 1'i paylatıcı kemer veya yelekli canlı bomba olmak üzere düzenlediği 3 saldırıda terör örgütü YPG/PKK'den en az 20 kişinin öldüğü bildirildi.
 

Ayrıca terör örgütü DEAŞ, YPG/PKK güçlerinin merkezlerine yönelik de belli aralıklarla top atışları yapıyor. DEAŞ'in günlük yaptığı bu top atışları sonucunda da terör örgütü YPG'lilerden ölen ve yaralananların olduğu aktarılıyor.
 

ABD destekli terör örgütü YPG/PKK tarafından dört koldan kuşatılan Rakka kent merkezindeki son durum:
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Katar ABD'den savaş uçağı alıyor!
Katar ABD'den savaş uçağı alıyor!
Türk topçuları Menbiç'i vuruyor
Türk topçuları Menbiç'i vuruyor
izmir escort