TSK'dan sınırda işkence açıklaması ilgili personel gözaltına alındı

TSK, Türkiye'ye kaçak girmeye çalışan bir grup Suriyeli'ye yönelik şiddet görüntüleri sosyal medyada yayılan askerlerin gözaltına alındığı duyurdu.

TSK'dan sınırda işkence açıklaması ilgili personel gözaltına alındı
TSK'dan sınırda işkence açıklaması ilgili personel gözaltına alındı OzelKuvvet.com
Bu içerik 25303 kez okundu.

Türkiye'ye kaçak girmeye çalışan bir grup Suriyeli'ye yönelik şiddet görüntülerinin sosyal medyada yayılmasının ardından, TSK resmi internet sitesinden yazılı açıklama yaptı.
 

Açıklamada, "Hiçbir şekilde kabulü mümkün olmayacak davranışlarda bulunan ilgili personel gözaltına alınmış olup, haklarında derhal her türlü idari ve adli işlem başlatılmıştır" ifadelerine yer verildi.

İŞTE O GÖRMEK İSTEMEDİĞİMİZ ANLAR.. VİDEO


 

TSK'dan yapılan açıklama şöyle:
 

28 Temmuz 2017 günü saat 11:00 sularında, Suriye’den Türkiye’ye yasadışı yollarla geçmeye çalışırken yakalanan şahıslara yönelik, hiçbir şekilde kabulü mümkün olmayacak davranışlarda bulunan ilgili personel gözaltına alınmış olup, haklarında derhal her türlü idari ve adli işlem başlatılmıştır.
 

Yasadışı yollarla geçmeye çalışırken yakalanan dört şahıs kolluk kuvvetlerine teslim edilmiş; yasal mevzuat çerçevesinde sağlık kontrollerinin yapılmasını ve durumlarının iyi olduğunun tespitini müteakip sınır dışı edilmişlerdir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Katar ABD'den savaş uçağı alıyor!
Katar ABD'den savaş uçağı alıyor!
Türk topçuları Menbiç'i vuruyor
Türk topçuları Menbiç'i vuruyor
izmir escort