11 yıldır her yerde aranıyordu bakın nerede bulundu?

Eskişehir'de 11 yıldır kayıp olarak aranan her yerde aranan Hasan Çiloğlu’nun cesedi, arkadaşının evinin bahçesinde ortaya çıktı.

11 yıldır her yerde aranıyordu bakın nerede bulundu?
11 yıldır her yerde aranıyordu bakın nerede bulundu? OzelKuvvet.com
Bu içerik 12224 kez okundu.

Kan donduran olay 2004 yılının nisan ayında yaşandı. M.Ç. isimli vatandaş, oğlu Hasan Çiloğlu'nun (33) 8 aydır kayıp olduğunu belirterek, aralık ayında polise müracaatta bulundu.
 

Kayıp şahıs olarak aranan Hasan Çiloğlu'nun en son Ayhan D. isimli arkadaşı ile görüldüğü tespit edilirken, bir televizyonda yayınlanan programa katılan Ayhan D.'nin kendisine sorulan sorulara verdiği cevaplar polis ekiplerini şüpheye düşürdü.
 

Ayhan D. üzerine yoğunlaşan polis ekipleri, Hasan Çiloğlu'nun bu şahıs tarafından öldürülmüş olabileceği ihtimali üzerine çalışma başlattı.
 


 

Ayhan D.'nin daha önce ikamet ettiği Erenköy Mahallesi Kınalı Sokak'ta bulunan ikametin bahçesi alınan kazı izniyle kazılmaya başlandı. Bahçede önceden su kuyusu olarak kullanılan ve üzeri betonla kapatılan alan iş makineleri ve işçiler yardımı ile açılırken, Hasan Çiloğlu'na ait olduğu değerlendirilen kafatası, kemik ve elbise parçaları bulundu.
 

 

Sakarya'da bulunan Ayhan D. bunun üzerine polis ekipleri tarafından yakalanarak Eskişehir'e getirildi.
 

Para yüzünden öldürmüş
 


 

Şüpheli Ayhan D., olay günü Hasan Çiloğlu'ndan alacaklı olduğu parayı istediğini, bu yüzden aralarında kavga çıktığını, kavga sırasında mutfağın camının kırıldığını ve yerden aldığı kırık cam parçasıyla Hasan Çiloğlu'nu boynundan yaraladığını söyledi. Hasan Çiloğlu'nun ölmesinin ardından bahçesindeki su kuyusuna cesedi attığını itiraf eden Ayhan D., bugün adliyeye sevk edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Katar ABD'den savaş uçağı alıyor!
Katar ABD'den savaş uçağı alıyor!
Türk topçuları Menbiç'i vuruyor
Türk topçuları Menbiç'i vuruyor
izmir escort