Devlet Bahçeli Pklıları Rezil Etti

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu.

Devlet Bahçeli Pklıları Rezil Etti
Devlet Bahçeli Pklıları Rezil Etti OzelKuvvet.com
Bu içerik 6566 kez okundu.

Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada, etekli teröristlere değindi. "Bunların emmi çocukları da aynısını Kerkük'te tekrarladı." diyen Bahçeli, bunların hepsinin hain olduğunu belirtti.
 

FİSTAN GİYMİŞ HAİNLER

Bahçeli "Bir ara fistan giymiş hainler ülkemizde sokaklara çıkıyorlardı ya bunların emmi çocukları da aynısını Kerkük ve mücavir bölgelerinde tekrarlamışlardır. Talabani yandaşları ile Barzaniciler ters düşmüş birbirlerinin altlarını oymuşlardır. Gerçekte ise bunların hepsi haindir." dedi.

 

Bahçeli: Peşmerge tabana kuvvet kaçmıştır VİDEO​
 


 

Bahçeli'nin konuşmasından satır başları;
 

"Cumhuriyetten intikam almak için kuyrukta bekleyen kötüler hepimizin malumudur.
 

Bunlar, cumhuriyeti nimetleri ile zehir kusan işgal artıklarıdır. Atatürk'e sövmek bunların mesleğidir. Son yıllarda bu zevatın sayısındaki artış da dikkat çekicidir.
 

İnsan değerlerinden onur almışlardır. Her şeyleri olsa da adam olamazlar, insan olamazlar, Türk ise asla olamazlar.
 

Bağımsızlıktan yıllardır ürken köksüzler ya kalem tutan sefiller ya da kurşun atan alçaklar olarak karşımızdadır.
 

PKK VE FETÖ'YE BAKIN HAİNLERİN TAMAMINI GÖRÜRSÜNÜZ

PKK ve FETÖ'ye bakınız, bu terör örgütlerinin etrafını yoklayınız. Aradığınız hainlerin tamamını görürsünüz.

 

Cumhuriyet düşmanlarının maskesi düşmüştür. Din kisvesine bürünen hainlerin en son oyunu 15 Temmuz’ta son bulmuştur.
 

Türkiye Cumhuriyeti tarihteki Türk devletlerinin son halkasıdır. Cumhuriyetimizi kurumuş felsefesi ile yaşatmak hepimizin bir sorumluluğudur.
 

BARZANİ'NİN BAĞIMSIZLIK SEVDASI RAFA KALDIRILDI

Barzani'nin bağımsızlık sevdası şimdilik ve zorunlu olarak beklemeye alınmış, rafa kaldırılmıştır.

 

Barzani'nin vahim hesap hatası sonucu zorladığı referandum sonucu Kerkük'ün statüsü için yeni bir süreç başilamıştır.
 

Haşdi Şabi'nin güvenlik konusunda görev üstlenmemesi büyük önemdedir. Irak Ordusu'na yardımcı olacak düzenlemeler yapılmalıdır.
 

Kerkük'ün nihai statüsünün belirlenmesi sürecinde ilk adımda normalleşmenin sağlanması, bozulan nüfus yapısının ele  alınması zorunludur.
 

Kerkük hiçbir vilayete bağlı olmayan özerk bir statüye kavuşturulmalıdır. Türkmenlerin yok sayıldığı bir Kerkük geçmişinden uzaklaşmıştır.
 

KERKÜK'E YUVALANMAYA ÇALIŞAN HAİNLER ARKALARINA BAKMADAN KAÇTI

Kerkük'e yuvalanmaya çalışan hainler arkalarına bakmadan kaçmışlardır. Yalnızlaşan Barzani ve peşmerge çetesi tarihi bir hayal kırıklığı yaşamıştır. Nefesleri kesilen peşmerge fitnesi ne olmuştur da tek bir mermi atmadan tabana kuvvet kaçmayı seçmiştir. Çığlık çığlığa kaçarken üzerlerindeki sözde üniformaları bile çıkarıp atmışlardır.

 

FİSTAN GİYMİŞ HAİNLER...

Bir ara fistan giymiş hainler ülkemizde sokaklara çıkıyorlardı ya bunların emmi çocukları da aynısını Kerkük ve mücavir bölgelerinde tekrarlamışlardır. Talabani yandaşları ile Barzaniciler ters düşmüş birbirlerinin altlarını oymuşlardır. Gerçekte ise bunların hepsi haindir.

 

"KERKÜK KURTARILMŞ TÜRKMENLER DERİN BİR OH ÇEKMİŞTİR"

Kerkük kurtarılmış, Türkmenler derin bir oh çekmiştir. Barzani'nin vahim hesap hatası sonucu, zorladığı referandum sonrası Irak'ta ortaya çıkan siyasi denklem Kerkük'ün statüsünün nihai çözümü için yeni bir süreç başlatmıştır. İlk etapta Kerkük'te güvenliği Irak ordusu ve federal polis sağlamalıdır. Irak ordusuna yardımcı olmalarını sağlayacak düzenlemeler yapılmalıdır.

 

"TÜRK TÜRKTÜR"

Teröristler tamamıyla sökülüp atılmalıdır. 2003 yılından sonra Kerkük'e getirilenlerin ve Kerkük'ten çıkarılanların dönüşleri çözüm gibi görülmektedir. Irak'ın kurucu tüm halkları, Türkmenler, Araplar, Kürtler, Süryaniler ile diğer grupların hak ve hukukları korunmalıdır. Kerkük özel bir statüye kavuşturulmalıdır. Türkmene bakınca mezhep göremeyiz. Türkmene bakınca ayrılık gayrılık bilmeyiz. Türk türktür. Başka bir tanım ve tasvire kesinlikle ihtiyaç duymayız.

 

Kerkük'teki devlet dairelerinden Barzani'nin fotoğraflarının indirilmesinden sonra ayrılığı teşvik edecek afiş ve posterlerin asılması yanlıştır. Irak Başbakanı'na bunların hatırlatılması yararlı olacaktır. Türkiye 25 Eylül referandumunu tanımayarak Irak Merkezi Yönetimi'nin elini güçlendirmiş, cesaret aşılamış, Türkmen kardeşlerimizin umutlarını yeşertmiştir.
 

"GENELKURMAY BAŞKANIMIZ VE KOMUTA KADEMESİNİ TACİZ ETMEK AHLAKSIZLIKTIR"

Dikkat edilmesi gereken husus, Türk Silahlı Kuvvetleri'ni siyasi tartışmaların içinde çekmekten süratle kaçınmaktır. Genelkurmay Başkanımız ve komuta kademesini taciz etmek ahlaksızlıktır. 15 Temmuz'da korkusuzca direnmiş, darbecilere tamam dememiş bir komuta heyeti üzerinde kuşku uyandırmak, dedikodu yapmak bize göre utanmazlıktır. O kirli ellerinizi Türk askerinin üzerinden çekiniz. Etrafımız mayınlarla çevrilmiştir.

 

"RAKKA KOMPLOSUNUN AÇIKLAMASI YOKTUR"

ABD bu operasyon görevini SDG paravanı altına saklanan PYD/YPG'ye vermiştir. YPG Rakka'yı ele geçirdi. Ciddi bir direnişle karşılaşmadı. IŞİD arka kapıdan elini kolunu sallaya sallaya çıktı gitti. Bebek katilini posterleri rezil kutlamalarla meydanlara asıldı. ABD, PKK'yı buyur ederek cani başını selamlatarak nerede durduğunu göstermiştir. Rakka komplosunun açıklaması yoktur. ABD Büyükelçiliği diyor ki; PKK yabancı terör örgütleri listesinde yer alan bir örgüttür ve Öcalan PKK ile bağlantılı terörizm faaliyetleri yüzünden hapiste bulunmaktadır. Saygı görmeye değer bir şahsiyet değildir.

 

ABD Başkanı Trump'ın IQ testine girmesini tavsiye ettiği Dışişleri Bakanı YPG'yi tebrik etmiştir.
 

"VERİN HAİN GÜLEN'İ ALIN TELEFONUNUZU"

Tartışmaların odağında şahsa ait cep telefonu yeni bir kriz çıkarmıştır. ABD bu telefonun iadesini bir nota eşliğinde Türkiye'den istemiştir. Onca delile rağmen 15 Temmuz darbe teşebbüsüne tam olarak inanmayan ABD telefon isteyerek şaka mı yapmış yoksa kafa mı bulmuştur? Darbecileri Türkiye'ye vermeyen ABD kala kala telefona mı kalmıştır? Verin hain Gülen'i alın telefonunuzu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Katar ABD'den savaş uçağı alıyor!
Katar ABD'den savaş uçağı alıyor!
Türk topçuları Menbiç'i vuruyor
Türk topçuları Menbiç'i vuruyor
izmir escort