Öve Öve Bitiremediği PKK'lı Kadın Terörist Zozan Temir Şırnak'ta Öldürüldü

Kobani operasyonları sırasında Avrupa ve Amerika medyası tarafından kahraman gibi gösterilen Zozan Temir isimli Suriyeli YPG teröristinin, Şırnak'taki operasyonda öldürüldüğü ortaya çıktı.

Öve Öve Bitiremediği PKK'lı Kadın Terörist Zozan Temir Şırnak'ta Öldürüldü
Öve Öve Bitiremediği PKK'lı Kadın Terörist Zozan Temir Şırnak'ta Öldürüldü OzelKuvvet.com
Bu içerik 10296 kez okundu.

Şırnak'ın Bestler- Dereler bölgesinde güvenlik güçlerinin sürdürdüğü ve terörden arananlar listesinde kırmızı listede yer alan PKK terör örgütünün sözde yöneticilerinden 'Delal Amed' kod adlı Hülya Eroğlu'nun da öldürüldüğü operasyonda, 'Zozan Cudi' kod adlı Suriyeli Zozan Temir'in de etkisiz hale getirildiği ortaya çıktı.

13 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLMİŞTİ

 

Kasım ayında Şırnak kırsalında güvenlik güçlerince düzenlenen operasyonda, aralarında terör örgütü PKK'nın kadın yapılanmasının en tepesindeki isim olan ve İçişleri Bakanlığı'nın terörden arananlar listesinde kırmızı listede yer alan 'Delal Amed' kod adlı Hülya Eroğlu'nun da bulunduğu 13 teröristin kimlik bilgileri, terör örgütüne yakın internet sitelerinde açıklandı.
 BATI MEDYASININ EN SEVDİĞİ TERÖRİSTTİ
 

Açıklanan isimler arasındaki 'Zozan Cudi' kod adlı Suriyeli Zozan Temir de dikkat çekti. Söz konusu ismin 2013 yılında Suriye'de terör örgütü DEAŞ'la çatışmalar sırasında gazete ve televizonlara konuştuğu ve hakkında da birçok haber yapıldığı ortaya çıktı.

zozan cudi zozan temir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
porno izle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Katar ABD'den savaş uçağı alıyor!
Katar ABD'den savaş uçağı alıyor!
Türk topçuları Menbiç'i vuruyor
Türk topçuları Menbiç'i vuruyor